אודות

Home    אודות

על ספקית השירות שלנו

מדינט היא חברה הקיימת מזה שלוש שנים ומתמחה ביכולות 'מחקר מבוסס מקרה', במקרים רפואיים מורכבים. עד כה סיפקה החברה שירותים במאות מקרים של מטופלים שאובחנו בסוגי סרטן שונים, מחלות כרוניות מורכבות ומחלות יתומות/נדירות.

מתוך ניסיון שנצבר בתחומי המחקר, החברה משתמשת בשילוב של מתודולוגיית מחקר ייחודית וטכנולוגיה ייעודית, כדי לספק למטופלים ולצוות הרפואי שלהם שירותי מטא מחקר שנותנים מענה לצרכים קונקרטיים הנוגעים למצב החולה. לצורך כך, מפעילה החברה מערך של חוקרים מהתחום שהוכשרו על ידי החברה לסוג כזה של מחקר. במסגרת שאלות מחקר שמוגדרות מראש ניתן מענה המבוסס על חומר מחקרי (לרבות אסמכתאות רלוונטיות) בנושאים הנוגעים לסוגי טיפולים קיימים, לרבות טיפולים חדשניים וטיפולים אלטרנטיביים, וכן מחקרים קליניים רלוונטיים.

המומחיות שלנו

המומחיות שלנו היא באיתור מידע רפואי חיוני וביכולת להפוך אותו לתובנות שימושיות המותאמות לפרופיל הרפואי-אישי של המטופלים, כך שתוכלו לקבל החלטות רפואיות חשובות מתוך עמדה של ידע אמיתי.

לאינפומד מחקר אישי, הפועלת בשיתוף עם מדינט, ישנה מתודולוגיה ייחודית וכלים טכנולוגים ייעודים מעולם איסוף המידע המודיעיני, שעברו התאמה לעולם איסוף המידע הרפואי. תניה אטיאס ורואי קידר, מייסדי החברה, הם בעלי ניסיון רב בתחום הביטחון הלאומי והמודיעין העסקי.

המטרה שלנו

המטרה שלנו היא להעניק כלים שימושיים שיוכלו לעזור להתמודד בצורה יעילה יותר עם מחלות יתומות, כרוניות או נדירות.

לצורך כך, אינפומד מחקר אישי מספקת את המידע המדויק ביותר עבור המטופל והצוות הרפואי המטפל בו. המחקר האישי שלנו יכול להשפיע על החלטות המטופל והצוות בנוגע לטיפולים אפשריים.

שאלות ותשובות

השאלות שלכם - התשובות שלנו

1. ישלח אליך לינק לפתיחת תיק במערכת. תתבקש להעלות דיאגנוזה של המחלה כפי שנכתבה על ידי הרופא המטפל. בנוסף, אם ישנם מסמכים או סיכומים נוספים שיכולים לסייע ללמוד את המקרה שלך, כמו למשל תוצאות בדיקות גנטיות, הדמיות או בדיקות אחרות, העלה גם אותן. החוקרים והצוות שלנו מחויבים בשמירה מלאה על פרטיות המטופל והמידע שנמסר לנו אינו נחשף ללא הסמכה מפורשת של המטופל.

2. החוקר הרפואי יבצע מחקר ראשוני ובסיומו יצור איתך קשר על מנת להגדיר, לתאר את ההעדפות, הצרכים והשאלות שלך. במידה ויחסרו מסמכים כלשהם תתבקש להעבירם לחוקר. לאחר מכן, החוקר יעבוד בנפרד על ניתוח הנתונים שלך, תוך שימוש במשאבים הטכנולוגיים שמדינט פיתחה. באמצעות פלטפורמת המחקר שלנו, תהיה לך הזדמנות לעקוב אחר התקדמות המחקר ולהישאר בקשר הדוק, גם טלפונית, עם החוקר אם תבחר לעשות זאת.

3. בשלב האחרון תקבל דוח מפורט של ניתוח המחקר שלך שילווה בשיחה עם החוקר כדי שיבהיר ויסביר בשפה פשוטה את התובנות מממצאי המחקר.

אנחנו מספקים מידע אמין, עדכני, עם נתונים אובייקטיבים שיכולים לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר לגבי המצב הרפואי הספציפי שלך. השירות שלנו מתאים לכל מטופל שאובחן עם מצב רפואי מסובך או כרוני ומחפש נתונים רפואיים על פי מאפייניו הייחודיים.

מאחר שהמחקר האישי שלנו יכול להשפיע על ההחלטות לגבי טיפולים אפשריים, אנו ממליצים מאוד לפנות אלינו בהקדם האפשרי לאחר האבחון.

אינפומד PR אינה מתיימרת להחליף את הרופא.

בין 14-10 ימים. אם יש לך בעיה דחופה, אנא הודע לנו מראש ואנו נוודא שהיא תטופל בהקדם.

דילוג לתוכן