איך זה עובד?

Home    איך זה עובד?

איך מתבצע התהליך?

חוקר אישי ילווה אותך לאורך התהליך. לאחר מילוי הפרטים במערכת, החוקר יצור איתך קשר על-מנת להבין את הצרכים האישיים שלך ולהגדיר יחד איתך את שאלות המחקר. החוקרים שלנו משתמשים במתודולוגיה שפותחה בחברה, בשילוב עם כלים טכנולוגיים ומומחיות מדעית רפואית, על מנת לאתר את המידע הרלוונטי ביותר עבורכם. החוקרים האישיים אוספים את המידע, מצליבים מקורות שונים, מנתחים את המידע ומפרשים אותו לכדי תשובות ברורות כך שתוכלו לקבל את המידע בצורה מיטבית, ותוכלו לשקול יחד עם הרופא את אפשרויות הטיפול הטובות ביותר. תוצאות המחקר מסוכמות בדו״ח מקיף אשר כולל את כל המידע, ונבדק על ידי חוקר בכיר ורופא.

מהו מידע חדשני?

  • טיפולים/תרופות בשלבים של מחקר קליני
  • טיפולים בפיתוח שאינם ניתנים במסגרת מחקר קליני (אך ניתנים לקבלה במסגרת "טיפול חמלה")
  • תרופות בהתוויה מחודשת (repurposing)
  • שיטות/טיפולים שאינם עדיין חלק מהקונצנזוס אבל נוסו במסגרת case studies

היכן אנו מוצאים מידע?

המחקר שלנו מכסה את עולם הידע הרפואי הנרחב וכולל פרסומים מדעיים, מאגרי מידע, כתבי עת מוערכים בתחום, פורומים מקצועיים, פורומים של מטופלים, אתרי חדשות בתחום הפארמה, רשתות חברתיות ועוד. החוקרים שלנו מיומנים באיתור ספציפי של מידע רלוונטי לכל מטופל, בשיטות חיפוש מתקדמות.

מה המחקר מכסה?

כל מה שתרצו לדעת – אתם מגדירים לנו מה אתם מעוניינים לדעת ואנו נספק לכם את המידע. אם אינכם בטוחים כיצד להתחיל, החוקרים המקצועיים שלנו יסייעו לכם כדי לתכנן ולדייק את המחקר עבור הצרכים שלכם.

מי מבצע את המחקר?

המחקר שלנו מבוצע ע"י אנשי מחקר מיומנים מעולמות המדע והרפואה, בעלי תארים מתקדמים בתחומים אלה. כל החוקרים מתמחים בשפה הרפואית ובמתודולוגיה הנדרשת כדי לבצע בהצלחה את המחקר ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. החוקרים שלנו עוברים הכשרה מקיפה וקפדנית על מנת להיות מסוגלים לאתר עבורכם את המידע אותו אתם מחפשים.

מה אתם מקבלים?

לאחר המחקר תקבלו דו"ח מקיף, מאושר ע״י הרופאים שעובדים עם אינפומד מחקר אישי, המותאם אישית למקרה הרפואי שלכם, בהתבסס על מטרות המחקר שקבעתם.

הדו"ח יכיל סיכום, סקירה מקיפה של המידע, הפניות ומכתב עם שאלות עליהן כדאי לדון עם הרופא שלכם. הדו"ח מלווה בשיחה מעמיקה על תוצאות המחקר עם החוקר האישי שלכם, אשר יעמוד לרשותכם להסביר כל פרט המופיע בדו"ח.

דילוג לתוכן