שאלות ותשובות

Home    שאלות ותשובות

Q&A

כל השאלות שלכם מול כל התשובות שלנו

1. ישלח אליך לינק לפתיחת תיק במערכת. תתבקש להעלות דיאגנוזה של המחלה כפי שנכתבה על ידי הרופא המטפל. בנוסף, אם ישנם מסמכים או סיכומים נוספים שיכולים לסייע ללמוד את המקרה שלך, כמו למשל תוצאות בדיקות גנטיות, הדמיות או בדיקות אחרות, העלה גם אותן. החוקרים והצוות שלנו מחויבים בשמירה מלאה על פרטיות המטופל והמידע שנמסר לנו אינו נחשף ללא הסמכה מפורשת של המטופל.

2. החוקר הרפואי יבצע מחקר ראשוני ובסיומו יצור איתך קשר על מנת להגדיר, לתאר את ההעדפות, הצרכים והשאלות שלך. במידה ויחסרו מסמכים כלשהם תתבקש להעבירם לחוקר. לאחר מכן, החוקר יעבוד בנפרד על ניתוח הנתונים שלך, תוך שימוש במשאבים הטכנולוגיים שמדינט פיתחה. באמצעות פלטפורמת המחקר שלנו, תהיה לך הזדמנות לעקוב אחר התקדמות המחקר ולהישאר בקשר הדוק, גם טלפונית, עם החוקר אם תבחר לעשות זאת.

3. בשלב האחרון תקבל דוח מפורט של ניתוח המחקר שלך שילווה בשיחה עם החוקר כדי שיבהיר ויסביר בשפה פשוטה את התובנות מממצאי המחקר.

אנחנו מספקים מידע אמין, עדכני, עם נתונים אובייקטיבים שיכולים לעזור לך לקבל החלטות טובות יותר לגבי המצב הרפואי הספציפי שלך. השירות שלנו מתאים לכל מטופל שאובחן עם מצב רפואי מסובך או כרוני ומחפש נתונים רפואיים על פי מאפייניו הייחודיים.

מאחר שהמחקר האישי שלנו יכול להשפיע על ההחלטות לגבי טיפולים אפשריים, אנו ממליצים מאוד לפנות אלינו בהקדם האפשרי לאחר האבחון.

אינפומד מחקר אישי אינה מתיימרת להחליף את הרופא.

בין 14-10 ימים. אם יש לך בעיה דחופה, אנא הודע לנו מראש ואנו נוודא שהיא תטופל בהקדם.

אינפומד מחקר אישי מטפלת במגוון מצבים רפואיים ומחלות, בהם סוגים שונים של סרטן, מחלות נוירודגנרטיביות, מחלות אוטואימוניות, מחלות יתומות ומחלות נדירות אחרות.

אנו נשמח ליצור את הפניה הראשונית בשבילך, במידה וזה יהיה רלוונטי.

כדי להתחיל, בדרך כלל דרושה אבחנה של הרופא וסיכום הביקור האחרון. במידה וקיימות בדיקות חשובות שבוצעו, יש לעדכן את החוקר הרפואי, שכן ייתכן וחומרים אלו יסייעו למחקר שלך. חשוב לדעת שאינפומד מחקר אישי מחויבת לשמור על סודיות רפואית של לקוחותיה. שום מידע רפואי על מצבך הבריאותי אינו נחשף לאנשים שאינם מורשים.

למרות השילוב המתקדם של הטכנולוגיה והמתודולוגיה של אינפומד מחקר אישי, אין הבטחה לגבי התוצאות הקליניות. עם זאת, בהחלט נוכל לספק ביטחון לגבי כיסוי תחומי מחקר נרחבים, וזאת הודות לגישה למסדי נתונים בעלי נתונים ייחודיים. הטכנולוגיה הייחודית שלנו מאפשרת לשלוף את המידע הרלוונטי ביותר למקרה של כל חולה.

במרבית המקרים, אינפומד מחקר אישי עובדת ישירות מול המטופלים שלה. אך במקרים בהם המטופלים מעדיפים שנעמוד בקשר עם הרופא שלהם, נשמח לעשות זאת.

המידע הרפואי של המטופלים שלנו נחשף לחוקר הרפואי ולאנליסט שבוחן את המקרה של המטופל בלבד, אין גורם נוסף אשר נחשף למידע הרפואי של המטופל.

דילוג לתוכן